Helix İşitme Cihazı Modelleri

Elegant İşitme Cihazları

Elegant İşitme Cihazları

İşitme sorunluları iyi anlayan Helix, kullanıcıların anlama ihtiyacını yeni elegant serileriyle maksimum düzeye çıkarıyor. Klasik algoritmalar sistemi yerine, sesleri daha doğal sunan, frekansların alanını geniş tutarak, sesi değiştirmeyerek ileten ve anlama konforuyla yeni bir yaşam olanağını sunuyor.

Çevre koşulları sadece bünyeyi rahatsız etmiyor aynı zamanda diyalog üzerinde önemli derecede negatif etki yaparak konuşmaları zorlaştırıyor. Sokaklar, caddeler, AVM’ler ve hatta evler kirli seslerin baskısı altındadır. Anlaması zayıflayan kişinin anlama sorunu normal işitenden çok daha ileri düzeydedir.

Life İşitme Cihazları

Life İşitme Cihazları

İnsan yaşamı ve entelektüel yapısıyla üstün bir varlık olup, sesin yanı sıra onlarca başka ihtiyaçları bulunur.

Bir teknoloji insanın hizmetine girmişse insanın yapısını ve diğer ihtiyaçlarını da karşılaması gerekir.

İşitme cihazından beklenilen sadece sesleri sunmak değil, aynı zamanda bünyenin diğer organlarını rahatsız etmeyen ve huzurunu kaçırmayan bir siteme sahip olmasıdır.

Alfa2 İşitme Cihazları

Life İşitme Cihazları

Helix Alfa2 İşitme Cihazları Serisinde Gizli Mutluluk Yayılıyor!
Duyarken cihazın az görünmesini istemek doğal hakkınızdır. Tam size özel ve isteklerinizi karşılayan farklı serilerde görünmez yeni cihazları dizayn ettik. Yitirdiğiniz sesleri tekrar duyabilirsiniz.

 • Küçük olmasına rağmen teknolojik üstün donanım
 • Her akustik ortama uyumlu üstün performans
 • Yeni nesil teknoloji
 • Yetenekli detaylara sahip
 • Kulağın anatomik yapısına uyumlu
 • Bir nohuttan daha küçük ve çok hafif
 • Rota6 İşitme Cihazları Serisi

  Rota6 İşitme Cihazları Serisi

  aşamı ayrıntılarıyla görmek ve duymak güzeldir. Doğru rotaya sahip olanlar, duyma akustik teknolojisinin sunmuş olduğu mükemmel performansıyla, işitmesini ve duymasını şekillendirirler. Sonuçta yaşam boyu hem mutlu hem de umutlu olurlar.

  Rahatlık ödünç veya bağış olarak alınabilecek bir obje değil, sadece konforlu yaşamın gerekliliği olan doğru rotayı bulmak ve doğru çalışmanın neticesi olabilir.

  Helix Rota6 İşitme Cihazları
  Anlama frekansınızda çalışan ve sizi ruhsal açıdan keşfeden bir teknoloji, size doğru rota çizmiş demektir. Artık bulduğunuz rota içinde tedirgin olmanıza gerek yok, çünkü hedefiniz doğrudur, düşünceniz doğrudur.