Oticon İşitme Cihazı Modelleri

Oticon Opn

Oticon Open İşitme Cihazı

Dinlemek için harcanan eforu azaltmak ve beyne daya rahat koşullar sağlamak amacıyla geliştirilen BrainHearing desteği, çeşitli teknolojilerin eşsiz bir kombinasyonundan oluşur. Opn ailesinin her üç üyesi de, birden çok konuşmacı ile iletişim kurulabilmesini sağlayan eşsiz açık ses deneyimini sunar. Üç modeli birbirlerinden farklı kılan; hızlı gürültü azaltma, seslerin konumlarını tespit etme, ses netliği ve işitme deneyimini kişiselleştirme özellikleri için beyne verdikleri destek seviyeleridir. Diğer bir deyişle, her bir model farklı seviyede BrainHearing desteği sağlar.

Oticon Sensei

Oticon Sensei İşitme Cihazı

Oticon Sensei, pediatrik hastalar için özel olarak tasarlanmış en yeni işitme cihazıdır. Hafif dereceli işitme kaybından, ileri derece işitme kaybına kadar çeşitli seviyelerde işitme problemi yaşayan, çocukların, bebeklik dönemlerinden yetişkinliklerine kadar, değişen ihtiyaçlarını karşılıyor.

Ria2

Ria İşitme Cihazı

Oticon Ria2 mükemmel ses kalitesi sunar ve Oticon'un dört BrainHearingTM teknolojisinin ikisine sahiptir. Free Focus ve YouMatic. İşitme cihazınız gürültülü ortamlarda bile konuşmanın iyi anlaşılması için size dengeli bir dinleme deneyimisunmak üzere birlikte çalışmaktadır.

Oticon Dynamo

Oticon Dynamo İşitme Cihazı

Oticon Dynamo ile ileri ve çok ileri derecedeki işitme kayıplı kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde iyileştirilmiş olan BrainHearing teknolojisini Super Power ürün segmentinde de sunuyor. Dynamo'da sunulan özellikler, ileri derecede işitme kayıplı kişilerin 3 temel gereksinimini gerçekleştirir.