Phonak İşitme Cihazı Modelleri

Audeo Marvel

Audeo Marvel İşitme Cihazı

Phonak Audéo Marvel birinci sınıf bir işitme cihazından beklediğiniz net, zengin ses deneyimini sağlamaya odaklı. Modern teknolojiyle birleştirilmiş bu çok işlevli işitme cihazı ilk seste aşk yaşatıyor.

Güçlü şarj edilebilirlik teknolojisiyle sunulan Marvel kolay kullanılabilir, çabuk şarj edilir ve aktarım dahil olmak üzere tüm gün işitme sağlar.

Audeo Belong

Audeo Belong İşitme Cihazı

Phonak Audéo B işitme cihazları, hayatınızı kolaylaştırmak ve daha rahat işitmenizi sağlamak için tasarlandı. Audéo B'yi bu kadar özel kılan özellik, AutoSense OS adı verilen benzersiz işletim sistemidir. AutoSense OS çevrenizi algılar ve işitme cihazlarınızı her koşula uyarlar. Tek yapmanız gereken kullanıma açmaktır, ayarları otomatik olarak yapacaktır.

Bolero Belong

Bolero Belong İşitme Cihazı

Phonak Belong işitme cihazları zahmetsizce işitmenizi sağlayarak hayatınızı kolaylaştırmak için yaratıldı. Bolero B’yi özel yapan şey eşsiz AutoSense OS işletim sistemi. Çevrenizi işitme ortamlarını analiz eder ve her adımınıza ayak uydurur. Tek yapmanız gereken cihazı açmanız, gerisi otomatik. Bolero B-PR ile şimdi bir basit şarj ile 24 saat işitmenin keyfine varabilirsiniz.

Sky Belong

Sky Belong İşitme Cihazı

Phonak Sky B, işitme kaybınızın derecesini yansıtan altı modele sahiptir. Bir işitme uzmanı sizin için doğru modeli ve performans düzeyini önerecektir. Farklı özellikler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bu sayfanın en alt kısmında yer alan broşürleri de inceleyebilirsiniz.

Naida Belong

Naida Belong İşitme Cihazı

Onlarca yıla dayanan teknolojik uzmanlığı ile mühendislikteki mükemmeliyetini birleştiren ve tüm dünyadaki lider işitme sağlığı profesyonelleri ile çalışan Phonak, üstüne düşeni tam anlamıyla yapan ve fark yaratan işitme çözümleri geliştirmekten gurur duyuyor. Phonak Naída B’nin lansmanıyla birlikte dünyanın en güvenilen güçlü işitme cihazının 5. neslini sunmuş bulunuyoruz.

Vitus

Vitus İşitme Cihazı

Gürültülü ortamda iyileştirilmiş konuşma anlayabilme. Vitus+’taki Everyday Automatic özelliği ile konuşma anlaşılabilirliği zorlu ortamlarda sadece manuel programlara sahip olan işitme cihazlarına göre otomatik olarak artırılır.

Baseo Quset

Baseo Quset İşitme Cihazı

Phonak Basic ürünleri, işitme kaybınızın derecesini yansıtan dört adet dayanıklı Kulak Arkası modele (Baseo Q) ve üç adet zarif kişiye özel ürün modeline (Tao Q) sahiptir. Bir işitme uzmanı sizin için doğru modeli ve performans düzeyini önerecektir.