preloader

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Doğuştan önce ve doğuştan sonra meydana gelen nedenlerle kulağın ses duyma özelliğini kaybetmesi.
İşitme kaybı seviyenize uygun ve yeni teknoloji sayesinde dışarıdan farkedilmeyen modellerini Ülkem İşitme merkezinde deneyip kendiniz karar verebilirsiniz farklı modellerimiz mevcuttur.
İki kulakta işitme kaybı varsa mutlaka çift cihaz kullanmalıdır. çift cihaz iki kat duyum elde etmenizi sağlayarak dört kat anlamanızı sağlıyor.
İşitme cihazı fiyatlarıda aynı cep telefonları gibi kullanılan teknolojiye ve özelliklerine göre farklılık göstermiş olup işitme kaybınıza göre fiyatları değişkendir. Unutulmamalıdır ki işitme cihazı kişiye özel bir üründür.
Şunu söylememiz gerekir ki işitme kaybınızda zamanla bir düzelme olmaz. işitme cihazını kullanımını geciktirdiğiniz zaman beyninize ses sinyalleri gidemeyecek ve beyin o bölgeyi iştemediği için o sesleri unutup anlamlandıramayacak ve buda anlama kaybı yaratacak işitme cihazını erken takmadığınız zaman çevrenizdekilere söylediklerini daha çok tekrar ettirip hayat kalitenizi düşürürsünüz.buda sizi depresyona sokacaktır o yüzden size tavsiyemiz biran önce işitme cihazını kullanmanız.

Bize Ulaşın!